سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

درباره ما

دیجیتال سرویس مفتخر است که اعلام نماید، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه سیگار های الکترونیکی ، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش فروش قطعات , پشتیبانی و آموزش را ارائه می نماید.

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد. مجموعه دیجیتال سرویس با فروش دستگاهای ایکوس ، ایکوس مولتی ، ایکوس 3 duo ، ایکوس 2.4 پلاس و سایر اقلام موجود کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته

در یک نگاه

ویژگی های دیجیتال سرویس

یکی از شاخصهای دیجیتال سریس که مورد تاکید اکثر متخصصین می باشد نحوه ارائه خدمات و گارانتی محصولات است که تا کنون توانسته پاسخگوی بسیاری از کاربران عزیز باشد. اعتماد شما به مجموعه دیجیتال سرویس و خدمات آن، راه را برای توسعه کمی و کیفی این خدمات باز نمود تا جایی که از این پس مجموعه خدمات پس از فروش را با نام دیجیتال سرویس همراه با خدماتی متفاوت و گسترده تر، افتخار حضور در کنار شما راخواهد داشت..

گارانتی معتبر

امروز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش یک محصول هم سطح با کیفیت آن محصول می باشد . از آنجا که محصولات الکترونیکی و الکتریکی همواره در معرض آسیب های ناخواسته می باشند ،دیجیتال سرویس با ارائه گارانتی معتبر اصلی ، این دغدغه را مرتفع نموده است .

پشتیبانی فنی

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیـزات الکترونیکی شامل پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد .

مشاوره صحیح

دیدگاه مشاورین مـــا به مشتـری هرگز از منظر در آمـد زایی نبوده است ، بــلکه استمرار رابطــه کاری از طریق ایجــاد ذهنیت مثبت حتـــی در صورت عدم خـرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین دیجیتال سرویس بوده است .

موجودی انبار

فرآوانی آری ، کمبود نه ! در بازار جهانی تجارت این یک قانون مهم می باشد به همین منظور سعی برآن شـده است تـــا در انبـــار دیجیتال سرویس ، همیشه محصولات و تجهیزات مورد نیاز بازار تا حد امکان فراهم باشد .

سرویس و خدمات

یک از دست آوردهای دیجیتال سرویس خدمات سریع با پایین ترین قیمت ممکنه و بروز بودن کالای های قابل فروش با قیمت های چشمگیر می باشد.

سبد خرید
واتس آپ واتس آپ
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من